KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13824483
nr 1382 4483
Blandteknik
N Acker, Interiör med figurer, Signerad, 46x39, yttermått inklusive ram: 58x50 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 1 mars 2021
kl 19:27:00
100 kr
150 kr